Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Jaunumi un notikumi jaunatnes nodaļā

Jauniešu vasaras nometne Klaipēdā

Konrāda Adenauera fonds
Starptautiskā vasaras akadēmija
„Sociālā tirgus ekonomika pēc pasaules finanšu un ekonomiskās krīzes"

2011.gada 28.-31.jūlijs

 

  Labs piedāvājums atpūsties un uzzināt daudz ko jaunu par ekonomisku situāciju dažādās valstīs. No mūsu Kristīgi Demokrātiskās Savienības Jaunatnes nodaļas uz Klaipēdas vasaras akadēmiju bija izvēlēti 3 jaunieši Sintija Briķe, Edgars Zakalovskis un Kristīne Freiberga. Pielikumā Jūs varēsiet apskatīt mūsu programmas grafiku.


  Diena sākās ļoti intensīvi, jo pl.10 mūs sagaidīja autobuss, kurš aizveda uz „Radisson Blu Hotel". Atstājot bagāžu uzglabāšanas telpā, mēs visi satikāmies konferenču zālē, kur pirmo lekciju lasīja Mr.Andreas Michael Klein, Adenauera fonda Baltijas valstu pārstāvniecības vadītājs. Konferenču zālē bija pārstāvji no dažādām partijām un valstīm - Vācija, Lietuva, Zviedrija, Polija utt.). Lekciju kopējais temats bija „Social Market Economic". Visi pārstāvji stāstīja par ekonomisko situāciju savā valstī.


  Interesantākā semināra daļa bija grupu darbs, kurā mums vajadzēja visvienkāršākā veidā parādīt sociālā tirgus modeļa darbību. Brīvos brīžos mēs varējām skatīt un izjust Jūras svētku svinības Klaipēdā.

 

 

 

Kristīne Freiberga

KDS Jaunatnes nodaļas pārstāve

 

A_3

 

A_6

 

A_14

 

DSC06071

 

KDS dāvā kinoprieku bērniem ar īpašām vajadzībām

KDS dāvā kinoprieku bērniem ar īpašām vajadzībām

 

 

Kristīgi Demokrātiskā Savienība (KDS) 1.jūnijā Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā dāvina bērniem iespēju bez maksas apmeklēt kinoteātri un noskatīties populāru kinofilmu.

 

1. jūnijā plkst. 14.30 “Forum Cinema” lielajā zālē, 80 bērnu ar īpašām vajadzībām no organizācijas Sūrābele varēs noskatīties jauno mākslas filmu  "Karību jūras pirāti: Svešajos krastos”.

 

“Esam nolēmuši paplašināt savas iespējas palīdzēt cilvēkiem”, stāsta KDS valdes priekšsēdētāja Māra Viktorija Zilgalve. “Labestība spēj sniegt pozitīvas emocijas, veicina bērnu ar īpašām vajadzībām iekļaušanos sabiedrībā, attīsta bērnos lielāku pašapziņu”, pārliecināta M.V.Zilgalve.

KDS savā darbībā allaž centusies palīdzēt tiem, kuriem klājas visgrūtāk un ir pārliecināta, ka labdarība ir viena no cēlākajām cilvēcisko vērtību kategorijām un ievēro to arī dzīves ikdienā.

“Mūsu vēlēšanās sagādāt bērniem svētkus tieši Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, uzskatu sakritības dēļ, šoreiz notiek arī Austrumeiropas Kristīgi Demokrātisko partiju asociācijas (AKDPS) darbības ietvaros. Asociācijas dalībvalstis nolēma 1. jūnijā rīkot pasākumus, kas  pievērstu lielāku uzmanību garīgumam, morālei, ētikai un ģimenei.

 

Atkāpe uzziņai. Šā gada aprīlī Kijevā KDS tika uzņemta Austrumeiropas Kristīgi Demokrātisko partiju asociācijā (AKDPS). Asociācijas dalībvalstis ir Ukraina, Moldova, Gruzija, Armēnija, Baltkrievija, Igaunija, Latvija un Krievija novērotāja statusā.

 

Bernu_diena_4

Biedrību "Sūrābele", "Rūpju bērns" un Rīgas pašvaldības bāreņu nama
"Ziemeļi" bērnu pulcēšanās pirms kinoseansa.

 

Bernu_diena_5
Bērni kopā ar KDS valdes priekšsēdētāju M.V.Zilgalvi (2.no labās) un
KDS valdes locekli M.Stefani (baltā tērpā 3.no kreisās).Bernu_diena_8

Bērni kopā ar KDS ģenerālsekretāru A.Agrumu.

 

Uzrunājam vēlētājus Vidzemē

 

O'kartes nakts skrējiens Rīgas svētkos.

 

Nodibināta Liepājas jaunatnes nodaļa, par vadītāju ievēlēts Edgars Zakalovskis.

 
Vairāk rakstu...

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE