Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Jaunumi un notikumi nodaļās

Sanāksme KDS Jūrmalas nodaļā

27.septembrī viesnīcas "Lielupe" konferenču telpā notika KDS Jūrmalas nodaļas biedru sanāksme. Viesos bija ieradušies valdes priekšsēdētāja Māra V.Zilgalve, ģenerālsekretārs Armands Agrums, valdes locekle Maija Stefane, nodaļu koordinators Aivars Grigulis un biroja vadītāja Sarmīte Janfelde.
Sanāksmi vadīja Jūrmalas nodaļas vadītājs Mareks Raups. Atklājot sanāksmi, priekšsēdētāja M.V.Zilgalve pateicās ilggadējai nodaļas eksvadītājai Regīnai Markusei par enerģisko darbu un vēlēja arī turpmāk saglabāt aktīvu garu, pildot nodaļas vadītāja vietnieces pienākumus. Regīnai Markusei par ieguldījumu tika pasniegts Pateicības raksts.
Pēc KDS vadības stāstījuma par politiskajām aktualitātēm partijā un starptautiskajām attiecībām, biedri pārrunāja turpmākos darbus, īpaši akcentējot gatavošanos pašvaldību vēlēšanām. M.Raups klātesošos informēja par turpmākajiem uzdevumiem Jūrmalā, kas saistīti ar fondu "Prioritāte", sadarbību ar Jūrmalas katoļu draudžu prāvestu Andžeju Keziku, Jūrmalas labdarības biedrību un citām pilsētas sabiedriskajām organizācijām un uzņēmējiem.
Nodaļas vadītājs M.Raups aicināja visus biedrus kļūt vēl aktīvākiem un atsaucīgākiem, piedaloties nodaļas organizētajos pasākumos, kuri notiek regulāri un tiek atspoguļoti arī vietējā presē. Nākošais sarīkojums notiks sestdien, 13.oktobrī pilsētas pansionātā. Tas būs visu iemīļotā dziedātāja Žorža Siksnas veltījuma koncerts senioriem.
Pēc sanāksmes oficiālās daļas biedru saviesīgās debates turpinājās pie kafijas galda.
KDS vadība izsaka pateicību Jūrmalas nodaļas vadītājam Marekam Raupam par labi organizēto sanāksmi un novēl izveidot stipru komandu un arī turpmākus panākumus nodaļas vadības darbā!

Foto:
KDS valdes priekšsēdētāja M.V.Zilgalve, Jūrmalas nodaļas vadītājs M.Raups, KDS ģenerālsekretārs A.Agrums debašu laikā.

Jurmalas nodala 8 800x598

 

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE