Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Jaunumi un notikumi nodaļās

LF "Prioritāte" turpina dalīt pārtikas pakas Jūrmalā

2013.gada 11.maijā, Labdarības Fonda "Prioritāte" turpina sniegt atbalstu, izdalot pārtikas pakas Jūrmalas maznodrošinātajiem iedzīvotājiem.

web 1105фотография 1

 

LF "Prioritāte" dala pārtikas pakas Slokā

2013.gada 9.maijā, Slokā, Labdarības Fonda "Prioritāte" sniedz atbalstu, izdalot pārtikas pakas Slokas un Kauguru maznodrošinātajiem iedzīvotājiem.

IMG-20130509-WA0000IMG-20130509-WA0001IMG-20130509-WA0003

 

KDS Jūrmalas nodaļas deputātu kandidātu tikšanās

Atsaucoties KDS Jūrmalas nodaļas vadītāja Mareka Raupa ielūgumam, 2013.gada 4.maijā deputātu kandidāti tikās sapulcē, lai pārrunātu priekšvēlēšanu stratēģiju un novērotāju klātbūtni pašvaldību vēlēšanās.

Pēc Mareka ievada sveicieniem Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā uzrunu teica partijas ģenerālsekretārs A.Agrums un Jūrmalas nodaļas vadītāja vietniece Ž.Kupčika.Debatēs klātesošie bija aktīvi un bija gan iepriekš sagatavojuši, gan uz vietas izteica vairākus labus ierosinājumus priekšvēlēšanu kampaņai. Sarunā iesaistījās arī līdzi uzaicinātie atbalstītāji, kuri gatavi pievienoties kopējam darbam.

Mareks sanāksmē rezumēja uzdevumus, tika izvirzīti atbildīgie un saskaņoti termiņi.

Tikšanās noslēgumā partijas priekšsēdētāja M.V.Zilgalve izteica sirsnīgu pateicību Jūrmalas nodaļas vadībai, biedriem un deputātu kandidātiem par augsto atbildību un atsaucību, kā arī novēlēja Jūrmalas nodaļā arī turpmāk uzturēt labi izveidoto partijas ģimenisko garu.

web

IMG-20130505-WA0003IMG-20130505-WA0000

 

Talka 2013 - KDS Jūrmalas nodaļas biedri sakopj pludmali Vaivaros

DSC05806DSC05832

image 4IMG-20130427-WA0000

942900 119136961620671 815498874 n

 

KDS kandidātu sarakstu iesniedz Jūrmalas nodaļa

2013.gada 1.jūnija pašvaldību vēlēšanām KDS reģistrētie deputātu kandidāti Jūrmalā :

http://www.cvk.lv/cvkserv/pv2013/saraksti/e07fbb9f48.html

 

KDS organizē džudo sacensības Jūrmalā

2013.gada 6.aprīlī džudo sporta klubā "Lido", Kauguros norisinājās džudo sacensības jaunajiem sportistiem. Turnīra noslēgumā uzvarētāju kausus un medaļas pasniedza šo sacensību organizators KDS nodaļas vadītājs Mareks Raups un viņa vietniece Žanna Kupčika. 

P1130152

 

 

KDS un LF Prioritāte labdarības akcija Jūrmalas iedzīvotājiem

KDS sadarbībā ar labdarības fondu "Prioritāte" un Jūrmalas sabiedrisko labdarības fondu pirms svētkiem sagādāja dāvanas mazturīgajiem jūrmalniekiem - pārtikas pakas. KDS Jūramalas nodaļas vadītājs Mareks Raups(1.attēlā) un vadītāja vietniece Žanna Kupčika(2.attēlā) gan izdalīja dāvanas, gan uzklausīja iedzīvotāju viedokli par esošo situāciju Jūrmalā!

Marek PaikiZanna Pajki

 

KDS labdarība Lieldienās Jūrmalā

Pirms Sv.Mises Resurekcijas dievkalpojuma laikā notika svinīgā procesija. Majoru un Ķemeru katoļu baznīcu dievkalpojumos piedalījās un karogu nesa KDS Jūrmalas nodaļas vadītājs Mareks Raups(attēlā vidū),uz ko aicināja prāvests Andris Blūms, tā izrādot īpašu godu Lieldienu dievkalpojumā.

DSC 1159

Pēc Lieldienu dievkalpojuma jūrmalnieki tika sveikti svētkos ar Liledienu simbolisku dāvanu! 

DSC 1139DSC 1133

DSC 1147DSC 1161

 

 

 

KDS Jūrmalas nodaļas biroja atklāšana

KDS Jūrmalas nodaļas birojs tika atklāts Kauguros, Skolas ielā 48. Uz atklāšanas pasākumu bija ieradušies ne mazums viesu. Daudzi , jo daudzi jau paspējuši iepazīt gan KDS Jūrmalas nodaļas vadītāju Mareku Raupu, gan nodaļas vadītāja vietnieci Žannu Kupčiku!
P1120445P1120392
photo 1
 
Aktīvi strādājot labdarības fondā «Prioritāte» Mareks un Žanna ir paspējuši palīdzēt daudziem jūrmalniekiem! Labdarības fonds «Prioritāte» klāesošiem izdalīja akcijas «Pasūti sev dāvanu» ietvaros, to, ko iedzīvotāji bija vēlējušies : apģērbu, apavus, bērnu rotaļlietas gultas veļu u.c.
KDS un fondam «Prioritāte» ir lieli plāni - aptvert ar šo darbību visus Latvijas novadus un sniegt jaunus palīdzības veidus : atvērt ēdināšanas iestādes, palīdzēt slimiem cilvēkiem nokļūt ārstēties utt.
P1080362
 
Jūrmalā labdarības akcijās ļoti aktīvi iesaistījušies KDS Jūrmalas nodaļas jaunieši (attēlā).
P1120329
 
 
 

Pateicība fonda "Prioritāte" valdes loceklim Marekam Raupam

Image 71 581x800

Image 72 581x800

 

Sanāksme KDS Jūrmalas nodaļā

27.septembrī viesnīcas "Lielupe" konferenču telpā notika KDS Jūrmalas nodaļas biedru sanāksme. Viesos bija ieradušies valdes priekšsēdētāja Māra V.Zilgalve, ģenerālsekretārs Armands Agrums, valdes locekle Maija Stefane, nodaļu koordinators Aivars Grigulis un biroja vadītāja Sarmīte Janfelde.
Sanāksmi vadīja Jūrmalas nodaļas vadītājs Mareks Raups. Atklājot sanāksmi, priekšsēdētāja M.V.Zilgalve pateicās ilggadējai nodaļas eksvadītājai Regīnai Markusei par enerģisko darbu un vēlēja arī turpmāk saglabāt aktīvu garu, pildot nodaļas vadītāja vietnieces pienākumus. Regīnai Markusei par ieguldījumu tika pasniegts Pateicības raksts.
Pēc KDS vadības stāstījuma par politiskajām aktualitātēm partijā un starptautiskajām attiecībām, biedri pārrunāja turpmākos darbus, īpaši akcentējot gatavošanos pašvaldību vēlēšanām. M.Raups klātesošos informēja par turpmākajiem uzdevumiem Jūrmalā, kas saistīti ar fondu "Prioritāte", sadarbību ar Jūrmalas katoļu draudžu prāvestu Andžeju Keziku, Jūrmalas labdarības biedrību un citām pilsētas sabiedriskajām organizācijām un uzņēmējiem.
Nodaļas vadītājs M.Raups aicināja visus biedrus kļūt vēl aktīvākiem un atsaucīgākiem, piedaloties nodaļas organizētajos pasākumos, kuri notiek regulāri un tiek atspoguļoti arī vietējā presē. Nākošais sarīkojums notiks sestdien, 13.oktobrī pilsētas pansionātā. Tas būs visu iemīļotā dziedātāja Žorža Siksnas veltījuma koncerts senioriem.
Pēc sanāksmes oficiālās daļas biedru saviesīgās debates turpinājās pie kafijas galda.
KDS vadība izsaka pateicību Jūrmalas nodaļas vadītājam Marekam Raupam par labi organizēto sanāksmi un novēl izveidot stipru komandu un arī turpmākus panākumus nodaļas vadības darbā!

Foto:
KDS valdes priekšsēdētāja M.V.Zilgalve, Jūrmalas nodaļas vadītājs M.Raups, KDS ģenerālsekretārs A.Agrums debašu laikā.

Jurmalas nodala 8 800x598

 

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE