Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Rīga

Par KDS Rīgas nodaļas kopsapulci

2012. gada 11.jūlijā notika KDS Rīgas nodaļas gadskārtējā kopsapulce. Kopsapulci atklāja KDS valdes priekšsēdētāja M.V.Zilgalve, kura iepazīstināja partijas biedrus par aktuāliem notikumiem partijā un valstī.

Sapulces laikā tika izskatīti jautājumi par piedalīšanos pašvaldību vēlēšanās, Rīgas nodaļas amatpersonu ievēlēšanu un par turpmākām nodaļas aktivitātēm.

Sapulcē ar ziņojumu par tiesvedības procesu saistībā ar Latvenergo elektroenerģijas tarifiem uzstājās valdes locekle M.Stefane. Par Sociālās Tirgus Ekonomikas Institūta aktivitātēm sapulces dalībniekus informēja KDS ģenerālsekretārs A.Agrums. Klātesošie aktīvi iesaistījās diskusijās.

Kopsapulces gaitā par KDS Rīgas nodaļas vadītāju vienbalsīgi tika ievēlēts Ilmārs Lešinskis. Sapulcē tika pieņemti lēmumi par Rīgas nodaļas turpmākām aktivitātēm. Nobeigumā veikta KDS Rīgas nodaļas biedru anketēšana ar mērķi precizēt biedru vēlmes iesaistīties dažādu partijas aktivitāšu pasākumos.

Nākošā sanāksme notiks septembrī, par ko tiks izziņots atsevišķi.

 

Ilmārs Lešinskis

KDS Rīgas nodaļas vadītājs

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Rigas nodala 2 800x598

 

Skaistuma Konkurss

Sākot ar 29.augustu, elektroniskais žurnāls «Rīgas Atbalss/Эхо Риги» (www.rigasatbalss.lv)  rīko jautru akciju „Saeimas vēlēšanas kā glamūrs skaistuma konkurss”. Konkursa devīze – „Ievēlēsim skaistāko parlamentu pasaulē!”. Konkurss tiek rīkots starp 11.Saeimas deputātu kandidātiem no Rīgas vēlēšanu iecirkņa.

3.septembrī sākās konkursa 2.posms. Mājas lapas redakcija atlasīja finālistus kategorijās „Mis un Misters līdz 40 gadiem” un „Mis un Misters pēc 40 gadiem”. Līdz 14. septembrim mājas lapā www.rigasatbalss.lv, gan krievu, gan latviešu versijā, ir atvērta publiska balsošana par skaistāko kandidātu. Pēc balsošanas rezultātiem tiks noteikti paši skaistākie kandidāti Latvijas parlamentā no Rīgas. Uzvarētāji tiks apbalvoti ar piemiņas diplomiem.

«Rīgas Atbalss/Эхо Риги» redakcija paziņo, ka no KDS izgājusi finālā 12 cilv.:

Māra Viktorija Zilgalve, Armands Agrums, Maija Stefane, Ilmars Lešinskis, Ingvars VijupsAleksandrs Pavlovičs, Anita Kokarēviča, Inga Dziļuma, Linda Plostniece, Mārīte Vītola, Egita Vītola.

Finālistam ir iespēja mainīt galveno foto (bez maksas); par papildus maksu izvietot fotogrāfijas (līdz 5 gabaliem) un/vai pievienot savam profilam jebkādu tekstu (par sevi, partiju, programmu utt.).

Ar jautājumiem griezties pie:

Aleksandrs Rastopčins, «Rīgas Atbalss/Эхо Риги» redaktors

Tel. 29621249

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE