Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Dagda

KDS viesojas Latgalē

фотография12фотография15412123

фотография 2512310фотография 1

 

KDS kandidātu sarakstu iesniedz Dagdas nodaļa

2013.gada 1.jūnija pašvaldību vēlēšanām KDS reģistrētie deputātu kandidāti Dagdas novadā :

http://www.cvk.lv/cvkserv/pv2013/saraksti/bbe15455c3.html

 

KDS labdarība Lieldienās Dagdā

Dagdas novada PI "Dagdas Slimnīca" Sociālas aprūpes centrā Lieldienās viesojās KDS Dagdas novada nodaļas biedri un sveica ar simbolisku Lieldienu dāvanu!

DSCF0584DSCF0590

DSCF0592DSCF0591

 

Nodibināta KDS nodaļa Dagdā

2013.gada sākumā Dagdā notika KDS nodaļas dibināšanas sapulce, kurā piedalījās Mārīte Zariņa, Gelēna Radilecka, Nikolajs Kartenko, Līga Gabrāne, Stanislava Rubīne un KDS ģenerālsekretārs Armands Agrums, reģionālo nodaļu koordinators Aivars Grigulis. 
Dagda
Par nodaļas vadītāju tika ievēlēts Nikolajs Kartenko.(attēlā)
Nikolajs
 

Viesošanās Dagdas novadā

KDS valdes priekšsēdētāja M.V.Zilgalve, ģenerālsekretārs A.Agrums un reģionālo nodaļu koordinators A.Grigulis 2012.gada 26.oktobrī viesojās Dagdas novadā.

Delegāciju viesmīlīgi sagaidīja Dagdas novada priekšsēdētājs Viktors Stikuts. Dienas programmā V.Stikuts iepazīstināja ar Dagdas pilsētas kultūras, izglītības, bērnu un jauniešu interešu un sporta iestādēm, kā arī tika aplūkots nesen izveidotais medicīnas centrs ar plašu ārstniecisko servisu. Pēc tam novada vadītājs parādīja nesen svaigi iesāktos projektus, kas tapuši ar ES subsīdijām Asūnes, Ķepovas, Neikšānu, Šķaunes, Ezernieku novados, kā arī iepazīstināja ar Latvijas un Baltkrievijas robežsardzes posteni pie Vorzovas. Kā paši iedzīvotāji ar pašapziņu mēdzot teikt, tad Dagdas novads ir tas, ar kuru Latvija sākas un noslēdzas.
Viesošanās dienas vakarā ar sirsnīgām sarunām pie vakariņu galda bija iespēja vēl tuvāk aprunāties par novada attīstības plāniem.

KDS delegācija izsaka cieņu Dagdas novada priekšsēdētājam Viktoram Stikutam par lielo enerģiju jau vairāk nekā divus gadu desmitus veltot sava novada iedzīvotāju labā. Lai arī darāmā netrūkst vēl nākotnē, tomēr V.Stikuta vadītā komanda ir labs paraugs arī valsts mēroga saimnieciskai domāšanai un rīcībai.

 

Dagda 2 800x449

 

Dagda 4 800x598

 

Dagda 5 800x598

 

Dagda 6 800x598

 

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE