Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Mazsalaca

KDS kandidātu sarakstu iesniedz Mazsalacas nodaļa

2013.gada 1.jūnija pašvaldību vēlēšanām reģistrētie KDS deputātu kandidāti Mazsalacas novadā :

http://www.cvk.lv/cvkserv/pv2013/saraksti/8e474d2e93.html

 DSCN0481

 

 

KDS Mazsalacas nodaļa organizē tikšanos ar senioriem

Otrdien, 9.aprīlī plkst.14.00 Baznīcas ielā 14, KDS Mazsalacas nodaļas biroja telpās notika senioru tikšanās un sarunas „Par dzīves vajadzībām”. Sarunu vadīja KDS Mazsalacas nodaļas vadītāja Marta Lulle.

Pārrunājot jautājumus, kas skar cilvēka kā daudzfunkcionālas būtnes pamatus: Kas es esmu? Kāpēc es esmu? Kurp es eju? Kā es jūtos? Sākām pārdomāt, kas dzīvē jāmaina, lai dzīvotu labāk. Cilvēks ir persona, spējīgs atbildēt, neviens cits tavā vietā to izdarīt nevar. Cilvēks sevī apvieno materiālo un garīgo pasauli.

Tikšanās noritēja sirsnīgā gaisotnē un dalībnieki izteica vēlēšanos tikties vēl. 

pensionari1

 

KDS labdarība Lieldienās Mazsalacā

Lieldienu pasākums Mazsalacas katoļu draudzē norisinājās sirsnīgā gaisotnē un simboliskas dāvanas Liledienās pasniedza KDS Mazsalacas nodaļas vadītāja Marta Lulle.(attēlā pa vidu)

DSC 0043

 

Diskusija ar Mazsalacas senioriem par kristīgās politikas vērtībām

13.februārī Mazsalacā notika Kristīgi Demokrātiskās Savienības organizēta tikšanās ar Mazsalacas senioriem. Pasākumu organizēja KDS Mazsalacas nodaļa un piedalījās arī KDS pārstāvji no Rīgas – partijas ģenerālsekretārs Armands Agrums, valdes locekle Maija Stefane, nodaļu koordinators Aivars Grigulis un partijas biedre Agita Vismane Bitmane.

Tikšanās laikā tika pārrunāti jautājumi par kristīgi demokrātiskās politikas vērtību sistēmu, tās ekonomisko un sociālo platformu. Tika analizētas aktuālākās sociāli ekonomiskās problēmas, kā arī jautājumi par aktīvu sabiedrības līdzdalību. Tika pārrunāti jautājumi par varas decentralizāciju un pašvaldību patstāvības palielināšanu vietējo jautājumu risināšanā, t.sk. valsts finansējuma decentralizāciju.

KDS ģenerālsekretārs Armands Agrums uzsvēra, cik svarīgi godīgas konkurences ietvaros panākt pašvaldību tiesības nodarboties ar uzņēmējdarbību, tādējādi radot jaunas darba vietas, kas palīdzētu nodrošināt novadu attīstību, iegūt finansējumu, lai atgrieztos aizbraukušie cilvēki. Vēl jo vairāk tāpēc, ka šāds uzstādījums atbilst Eiropas Pašvaldību hartai.

KDS valdes locekle Maija Stefane akcentēja, ka katram novada iedzīvotājam ir būtiski iesaistīties savas valsts, savas pilsētas vai novada problēmu risināšanā vai konkrētā sabiedriskā darbā, kas arī ir politika. Nedistancēties no tā kādu stereotipu ietekmē, bet katram ar savu, kaut vai nelielo artavu censties iespējami ietekmēt vai mainīt tos procesus, kuri šobrīd neapmierina mūsu sabiedrību vai vismaz ievērojamu tās daļu.

KDS Rīgas pārstāvji tikšanās laikā dalībniekiem dāvināja tikko izdoto grāmatu "Kristīgās demokrātijas vērtības", kas tulkota no vācu valodas. Šajā grāmatā rodamas atbildes uz jautājumiem par pašreizējās sociāli ekonomiskās un vērtību sistēmas krīzes iemesliem, kā arī kristīgi demokrātiskās politikas ietvaros skaidri un saprotami iezīmēts ceļš, kāds ejams, lai sasniegtu visas sabiedrības (nevis tikai šauras grupas) labklājību.

KDS vadība izsaka sirsnīgu pateicību Mazsalacas nodaļas vadītājai Martai Lullei un biroja administratorei Mārītei Rozenštokai par izdevušos sarīkojumu un novēl turpmākus panākumus KDS Mazslacas nodaļas darbībā.


Maija Stefane
KDS valdes locekle

 

photo 800x598

 

photo 1 800x598

 

photo 2 800x598

 

KDS ciemojas Mazsalacā

Atsaucoties Mazsalacas katoļu draudzes prāvesta Laura Malnača rekomendācijām, 2012.gada 17.augustā KDS komanda valdes priekšsēdētājas M.V.Zilgalves, ģenerālsekretāra A.Agruma, valdes locekles M.Stefanes un reģionālo nodaļu koordinatora A.Griguļa sastāvā apciemoja starptautiskās labdarības organizācijas "Caritas" Mazsalacas nodaļu. Bija patīkami uzzināt par to nesavtīgo un pašaizliedzīgo darbu, kuru ar paliatīvajiem pacientiem un mazturīgajiem novada iedzīvotājiem veic slimnīcas kapelāne Marta Lulle un viņas uzticamā domubiedre Ženijas kundze.

Viesošanās laikā tika pārrunāti dažādi Mazsalacas iedzīvotāju garīgās dzīves un labklājības jautājumi.
Apciemojumu bagātināja iepazīšanās ar Mazsalacas novada un Pelīšu muzeja ekspozīcijām.
Tāpat atmiņās varēja kavēties, aplūkojot Mazsalacas represētās iedzīvotājas Māras Perses dzimtas vēsturisko kolekciju.

KDS komanda izsaka sirsnīgu pateicību visām dāmām Martai, Ženijai un Mārai par viesmīlību un jauki pavadīto dienu Mazsalacā!

 

Mazsalaca 4 800x598

 

Mazsalaca 3 800x598

 

Mazsalaca 6 800x598

 

 

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE