Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Ogre

KDS Ogres novada nodaļas senioru saviesīgs pasākums Ogres Kultūras centrā

Noslēdzot savas priekšvēlēšanu aktivitātes, Ogres KDS nodaļas deputātu kandidāti 29.maijā tikās ar Ogres novada senioriem kopīgā saviesīgā pasākumā Ogres Kultūras centrā. Ieradušies bija arī KDS priekšsēdētāja MāraViktorija Zilgalve un KDS ģenerālsekretārs Armands Agrums. Māra Viktorija Zilgalve savā uzrunā sveica klātesošos, vēlot senioriem jauku atpūtu, un aicināja visus atbalstīt KDS Ogres nodaļas deputātu kandidātus.

Seniori bija priecīgi dzirdēt sava iemīļotā mākslinieka Viktora Lapčenoka uzstāšanos, aplūkot līnijdeju grupas senioru dāmu priekšnesumus, kā arī izkustināt paši savas kājas muzikantes Maijas spēlētajos deju ritmos.

Paldies, mūsu nodaļas deputātu kandidātam Jāzepam Janiševam, kurš ieguldījis lielu darbu pasākuma organizēšanā, visām senioru dāmām, viņa palīdzēm, kā arī ikvienam pasākuma dalībniekam!

I.Andersone

P1010027P1010041

P1010031P1010033

P1010035P1010036

 

KDS Ogres nodaļas deputātu kandidātu tikšanās Ogres novada pagastos

KDS Ogres nodaļas deputātu kandidāti Ogres novada pašvaldību vēlēšanu pasākumu ietvaros paredzējuši organizēt tikšanās ar Ogres novada ikviena pagasta iedzīvotājiem. Ogres novadā ir 9 pagasti. Jau esam tikušies ar Ogresgala, Mazozolu, Taurupes, Madlienas un Lauberes pagastu iedzīvotājiem. Īpaši kupli apmeklēta bija tikšanās Madlienas pagastā. Tā kā mūsu saraksta deputātu kandidātu vidū ir ne tikai Ogres, bet arī vietējie pagastu iedzīvotāji, tad atnākušajiem bija īpaša interese par to, ko viņu vietējie deputātu kandidāti darīs, lai tieši lauku pagastos tiktu nodrošināti apstākļi, kas veidotu ekonomisko izaugsmi, risinātu aktuālās bezdarba un nabadzības problēmas.

Savstarpējās sarunās sapratām, ka pareizs ir mūsu programmā noteiktais uzstādījums par to, ka steidzami jāmaina likumi, kas ierobežo pašvaldību iespējas justies saimniekiem savās teritorijās. Tikai tad ir iespējama pašvaldību attīstība un spēja pilnvērtīgi veikt savas funkcijas. Tas ļautu katrai konkrētai teritorijai piesaistīt arvien jaunus cilvēkus un veicinātu uzņēmējdarbību, kas ir priekšnoteikums veiksmīgai ikviena pagasta iedzīvotāja dzīves kvalitātes nodrošināšanai.

I.Andersone

KDS Ogres nodaļas vadītāja

100 1672

 

KDS Ogres nodaļas deputātu kandidātu tikšanās Ogres novada Kultūras centrā

2013.gada 17.maijā Ogres novada kultūras centrā notika KDS Ogres nodaļas deputātu kandidātu tikšanās ar iedzīvotājiem. Mūs atbalstīt bija ieradušies KDS pārstāvji – KDS priekšsēdētāja Māra Viktorija Zilgalve, ģenerālsekretārs Armands Agrums un reģionālo nodaļu koordinators Aivars Grigulis.

Par konkrētiem pasākumiem, kas nodrošinātu tādus apstākļus, kas ļautu pildīt vissvarīgāko pašvaldības uzdevumu – nodrošināt ekonomisko izaugsmi, risināt aktuālās bezdarba un nabadzības problēmas, pamatojot visu ar ekonomiskiem aprēķiniem, runāja deputāta kandidāts Jāzeps Janiševs. Tika izanalizēti visi kompleksie uzdevumi, kas tiks veikti sociālās un veselības aizsardzības, ekonomikas un saimnieciskās darbības, sabiedriskās kārtības, drošības, izglītības, kultūras, sporta un vides aizsardzības jautājumu risināšanā, lai ikviens Ogres novada iedzīvotājs izjustu patiesas rūpes par sevi.

Tika atbildēts uz iedzīvotāju jautājumiem par viņus interesējošām tēmām – iedzīvotāju nodarbinātību, taisnīgu nodokļu iekasēšanas principiem, pensiju aprēķināšanas noteikumu netaisnīgo pašreizējo kārtību, cenu politikuu u.c.

Pateicamies Ogres Svētā Meinarda Romas katoļu draudzes priesterim Ivaram Babrim, kurš izteica savu pozitīvo vērtējumu Kristīgi Demokrātiskās savienības mērķiem un darbībai, aicinot tikšanās dalībniekus apstāties un aizdomāties par jautājumu: kāda ir cilvēka un sabiedrības būtība, kādi ir mērķi un dzīves jēga. Par to, kas sniedz efektīvas virzošās idejas mūsu darbībām un iecerēm un mudina mūs uz to, lai veidotu politiku cilvēku labā.

Politika ir tas, kas skar mūs visus, tādēļ tai nav jābūt tikai nedaudzu speciālistu lietai. Politiskie lēmumi tieši ietekmē mūsu ikdienu, konkrēto dzīvi. Mēs nevaram izvairīties no šis iedarbības, lai kā arī mēs to vēlētos, un mums nav jānoslēdzas savā personīgajā pasaulītē, ja mēs jūtamies neapmierināti ar esošajiem apstākļiem. Tā kā lēmumi, kas attiecas uz kopā būšanas regulāciju, skar katru cilvēku, tad katram ir jāpiedalās šo lēmumu pieņemšanā.

Liels paldies visiem iedzīvotājiem, kuri ieradās uz tikšanos, mūs uzklausīja un aktīvi piedalījās ar saviem jautājumiem un ieteikumiem mūsu turpmākam kopīgam darbam.

Ilma Andersone

KDS Ogres novada nodaļas vadītāja 

Ogre2Ogre

 

KDS kandidātu sarakstu iesniedz Ogres nodaļa

2013.gada 1.jūnija pašvaldību vēlēšanām reģistrētie KDS deputātu kandidāti Ogres novadā :

http://www.cvk.lv/cvkserv/pv2013/saraksti/8df28ffcf2.html

 

 

KDS labdarība Lieldienās Ogrē

Ogres Svētā Meinarda Romas Katoļu baznīcā KDS Ogres nodaļas vadītāja Ilma Andersone(2.attēlā vidū) sadarbībā ar prāvestu Konstantīnu Bojāru, pēc svētku dievkalpojuma iedzīvotājus apsveica ar simboliskām dāvanām!

Lieldienas  1Lieldienas  4

 

Tikšanās KDS Ogres nodaļā

Kristīgi Demokrātiskās Savienības Ogres nodaļas biedri un atbalstītāji 2012.gada 16.augustā tikās ar KDS valdes priekšsēdētāju M.V.Zilgalvi, ģenerālsekretāru A.Agrumu, valdes locekli M.Stefani un reģionālo nodaļu koordinatoru A.Griguli, kuri bija ieradušies pie mums Ogrē.
Sarunas noritēja draudzīgā un ieinteresētā atmosfērā, tika pārrunāti aktuāli jautājumi par KDS vērtību sistēmu, Ogres novada dzīvi un kā nodaļas biedri varētu iesaistīties aktīvā darbā savā reģionā, izzinot katras konkrētas vietas priekšrocības un trūkumus.
Latvijā un tai skaitā arī Ogres novada iedzīvotājiem jāaizmirst par brīvā tirgus neredzamo roku, kas visu noregulēs. Saskaņā ar Kristīgi Demokrātiskās Savienības koncepciju brīvajam tirgum savos pamatos jābūt sociāli sakārtotam tā, lai tas sabiedrībai nodrošinātu ne tikai brīvību, bet arī sociālo taisnīgumu un solidaritāti. Cilvēks radīts nevis valstij, bet gan valsts cilvēkam.
Tieši tādēļ ikvienam no mums ir jāmaina loma no pasīvas uz aktīvu. Ir jāuzņemas atbildība par reģiona tālāko ekonomisko attīstību, atmetot uzskatu, ka citi zina labāk vai mēs neko nevaram darīt savas dzīves  sakārtošanai.
Ņemot par vadmotīvu, ka ikvienam novada iedzīvotājam jājūtas sociāli aizsargātam, integrētam un vajadzīgam, turpināsim savu darbību un katrs iedzīvotājs tiek aicināts pievienoties Kristīgi Demokrātiskās Savienības Ogres nodaļas biedriem un atbalstītājiem ar savu redzējumu un padomu kopīgo mērķu īstenošanai, lai uzlabotu mūsu dzīves labklājību.

Ilma Andersone
KDS Ogres nodaļas vadītāja
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Ogres nodala 1 800x598

 

Ogres nodala 2 800x598

 

Ogres nodala 4 800x598

 

Ogres nodala 5 800x598

 

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE