Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Gulbene

KDS kandidātu sarakstu iesniedz Gulbenes nodaļa

2013.gada 1.jūnija pašvaldību vēlēšanām reģistrētie KDS deputātu kandidāti Gulbenes novadā :

http://www.cvk.lv/cvkserv/pv2013/saraksti/9e2d9df9bd.html

 

Nodibināta jauna KDS nodaļa Gulbenē

Atsaucoties Gulbenes godājamā mūziķa Donāta Veikšāna iniciatīvai, 2013.gada 6.martā uz kopīgu sanāksmi pulcējās Gulbenes novada inteliģences pārstāvji. Šī bija tikšanās ar KDS valdes priekšsēdētāju Māru Viktoriju Zilgalvi, ģenerālsekretāru Armandu Agrumu un reģionālo nodaļu koordinatoru Aivaru Griguli.

Tikšanās noritēja īpaši sirsnīgā gaisotnē. KDS viesi pastāstīja par kristīgās politikas vēsturi Eiropā, par atšķirībām no citiem politiskajiem uzskatiem, par sadarbību ar KDS starptautiskajiem partneriem. Pamatīgāk tika runāts par sociālās tirgus ekonomikas principiem, kurus šodien no Vakareiropas attīstītākajām valstīm tik svarīgi pārņemt Latvijai, lai tā beidzot izkļūtu no ekonomiski atpalikušā ES valstu trijnieka.

Tikšanās laikā klātesošie labprāt pastāstīja par sevi, dalījās domās un izteica personiskos politiskos uzskatus, kā arī vēlmi aktīvi ņemt dalību Gulbenes novada pašvaldību vēlēšanās.

Tā kā sarunu laikā izpaudās pārliecība par KDS politiskajiem uzstādījumiem, tad klātesošie, pēc KDS biedru ankešu aizpildīšanas, pieņēma lēmumu par Gulbenes nodaļas dibināšanu. Par nodaļas vadītāju vienbalsīgi tika ievēlēts Donāts Veikšāns un par vietnieci izraudzīta Diāna Tuča.

Tikšanās noslēgumā katrs klātesošais kā dāvanu no viesiem saņēma nupat izdoto N.Neuhaus un H.Langes grāmatu "Kristīgās demokrātijas vērtības".

KDS vadība izsaka sirsnīgu pateicību Donātam Veikšāna kungam par viesmīlīgo uzņemšanu Gulbenē un novēl jaunajai Gulbenes komandai vienotu garu, izturību un gaišus mērķus, strādājot Gulbenes novada iedzīvotāju labā.

 

KDS Gulbene 1 800x598

 

KDS Gulbene 4 800x598

 

 

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE