Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Inčukalns

KDS Inčukalna nodaļas biedru ieguldītais darbs Katoļu lūgšanu namiņa teritorijā

KDS Inčukalna novada nodaļas biedri 2013.gada 27. aprīlī, Lielajā talkā, kā vienu no veicamajiem darbiem nolēma veikt Katoļu lūgšanu namiņa teritorijas sētas atjaunošanu ielas pusē, Inčukalna centrā. Tika veikta vecās sētas noņemšana, stabu betonēšana, sieta nomaiņa, jaunu lielo vārtu izgatavošana un krāsošana. Nodaļas biedri un atbalstītāji saziedoja šim darbam nepieciešamos materiālus un sestdienā, pirms Vasarassvētkiem, uzsāktie darbi bija pabeigti ar lielo vārtu uzstādīšanu un krāsošanu.

Esam patiesi priecīgi un gandarīti par paveikto. Inčukalnā tagad ir vēl viena sakoptāka un pievilcīgāka vieta!

Jānis Tomsons

KDS Inčukalna novada nodaļas vadītājs

IMG 0734IMG 0869

Pirms                                                                                             Pēc

 

 

KDS Inčukalna nodaļas deputātu kandidātu tikšanās Inčukalna Tautas Namā

2013.gada 15.maijā Inčukalna Tautas namā notika KDS Inčukalna nodaļas deputātu kandidātu tikšanās ar iedzīvotājiem. Saulainā pēcpusdienā mūsu mājīgajā Tautas namā bija sanākuši ap 50 cilvēkiem, lai uzklausītu topošo deputātu kandidātu uzrunas un uzdotu sev interesējošus jautājumus. Mūs atbalstīt bija ieradušies KDS pārstāvji - ģenerālsekretārs Armands Agrums un nodaļu koordinators Aivars Grigulis.

Pēc KDS pārstāvju uzrunas, vārds tika dotas katram no deputātu kandidātiem. Katrs no mums pastāstīja par sevi un par ieguldījumu, ko varētu dot, strādājot kā deputāts . Tikšanās norises laikā izveidojās diskusijas, kuru laikā atbildes sniedza topošie deputātu kandidāti un lielisks atbalsts bija ģenerālsekretārs Armands Agrums.

Pasākumam bija divas daļas : viena prātam, otra sirdij. Mūsu dedzīgās uzrunas un debates noklausījās uzaicinātās mākslinieces : rakstniece un aktrise Mudīte Šneidere, aktrise Irina Tomsone un dziedātāja Ineta Auziņa- Heinsberga. Viņu sniegums saistoši papildināja mūsu uzstāšanos, ko visi klausījās burtiski elpu aizturējuši. Aktrišu lasītie dzejoļi aizkustināja līdz sirds dziļumiem. Par mūsu skaisto Dzimteni, par mūsu saknēm, kas iesakņojušās līdz zemes dzīlēm, par Gauju, kas kā līgava ietīta ievziedu plīvurā. Par tautu, kas ir sīksta, bet dziemžēl brīžiem par vāju, lai cīnītos par savu zemi. Par Dieva mīlestību uz cilvēkiem, kas ir maigāka par tikko plaukušu bērza lapiņu. I.Auziņas dziedājums bija brīnišķīgs. Tās bija dziesmas, kuras Ineta dzied kopā ar cilvēkiem, kuriem ir vajadzīga īpaša mīlestība un aprūpe. Viņi zināja, ka Ineta šajā vakarā dziedās šīs dziesmas mums.

Paldies Dievam, paldies visiem, kas palīdzēja organizēt so tikšanos. Vijai Muceniecei, kas uzaicināja aktrises kuplināt un pagodināt mūsu pasākumu. Aldim Auziņam, kas ieteica uzaicināt Inetu Auziņu- Heinsbergu, savu māsu. Tautas nama vadītājai, par skaisto zāli un uzņemšanu!

Liels paldies atbalstītājiem, Inčukalna un Vangažu iedzīvotājiem, kuri atnāca un ieklausijās mūsu uzrunās un piedalījās diskusijās!

 

Šorīt pamodos ar to pašu domu, ar kuru vakar devos pie miera- sirds gavilēja par brīnišķīgo pasākumu.

Ar cieņu,
Beate Circene
Inčuklana nodaļa
Vadītāja vietniece

Incuklansphoto 1

lejupielāde 2KDS Inchukalna

 

Talka 2013 - KDS Inčukalna nodaļa talko pie Katoļu lūgšanu namiņa Inčukalna centrā

Talkas laikā tika nomainīta sēta ielas pusē, uzsākta lielo vārtu nomaiņa, Apzāģēts kastanis, kurš radīja bīstamību elektrības vadiem un ēkai, sakopti ceriņu krūmi.

Talka 8Talka 17

Talka 1Talka 14

Talka 9Talka 3

Talka 11

 

 

KDS kandidātu sarakstu iesniedz Inčukalna nodaļa

2013.gada 1.jūnija pašvaldību vēlēšanām reģistrētie KDS deputātu kandidāti Inčukalna novadā :

http://www.cvk.lv/cvkserv/pv2013/saraksti/d06bff450c.html

 

KDS Inčukalna nodaļas biedri apbalvo "Mākslas dienas" dalībniekus un amatniekus

2013.gada 6.aprīlī saulainā diena Inčukalna novadā tika aizvadīta radošās noskaņās. Inčukalna tautas namā notika „Mākslas dienas 2013” un Vangažu kultūras namā,nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanas pasākums „Satiec savu meistaru”. Pasākumā piedalījās KDS Inčukalna novada biedri Aldis Auziņš, Jānis Tomsons, Beate Circene, Tamāra Mūrniece, Jānis Pavlovičs, Modris Balodis.

Inčukalna Tautas namā bija gadskārtējā vietējās mākslinieku kopas izstādes atklāšana, tikšanās ar autoriem un novadnieku muzikāli sveicieni. Šajā dienā bija mākslas konkursa „Lieli putni, mazi putni” labāko darbu izstāde un dalībnieku apbalvošana. KDS Inčukalna novada nodaļas biedri izvēlējās un piešķīra pieciem darbiem KDS simpātiju balvas.(1.attēlā no kreisās : Modris Balodis, Tamāra Mūrniece,  Jānis Tomsons, Jānis Pavlovičs, Beate Circene).

tautas namstautas nams2

Vangažu kultūras namā bija iespēja iepazīties ar Vangažu amatnieku, rokdarbu meistaru un fotogrāfu darbiem un darbu veidošanas procesu. Tā kā „Mākslas dienu 2013” vienu no KDS simpātiju balvām bija izpelnījies tieši šo amatnieku rokām darināts kopīgs darbs, KDS Inčukalna novada nodaļas biedriem bija tas gods tikt uzņemtiem un pasniegt šo balvu Vangažos notiekošajā pasākumā. Pēc pasākuma biedri pie kafijas tases pārrunāja novada radošo meistaru,dalībnieku problēmas un tika izvirzīti priekšlikumi to risināšanai.

makslaIMG 0528

 

 
Foto Vita Oša
 

KDS labdarība Lieldienās Inčukalnā

Inčukalna novada Vangažu Evanģēkiski luteriskās baznīcas Lieldienu dievkalpojumā piedalījās KDS Inčukalna novada nodaļas biedri un sveica iedzīvotājus ar simbolisku Lieldienu dāvanu!

79

619

KDS Inčukalna novada nodaļas biedri izsaka pateicību mācītājam Videmaram Rumpēterim par atbalstu šajā pasākumā!

 olas

 

 

 

Nodibināta KDS nodaļa Inčukalna novadā

2013.gada februārī tika pieņemts lēmums izveidot nodaļu Inčukalna novadā un kā tuvākais mēķis tika izvirzīts - dalība pašvaldību vēlēšanās. Dibināšanas sanāksmē piedalījās KDS  valdes priekšsēdētāja M.Viktorija Zilgalve un valdes locekle Maija Stefane un reģionālo nodaļu koordinators Aivars Grigulis. Par nodaļas vadītāju vienbalsīgi tika ievēlēts Jānis TOMSONS, nodaļas vadītāja vietniece - Beate Circene.
 PB140048
 
 

Tikšanās Vangažos ar novada senioru un invalīdu biedrībām

 

Žoržs Siksna dzied KDS atbalstītājiem

Septembra vidū KDS sagādāja patīkamus brīžus Inčukalna un Vangažu iedzīvotājiem - Žoržs Siksna Tirkīza kora grupas un koncertmeistares Ludmilas Trifonovas pavadībā Inčukalna kultūras namā sniedza koncertu, izpildot populāras latviešu un itāļu dziesmas.

Apsveikuma uzrunas teica KDS deputātu kandidāti M.V.Zilgalve, A.Agrums, I.Andersone, V.Muceniece, I.Tetere un A.Vīciepa.

Par koncertu pateicība māksliniekiem un par labo organizāciju KDS biedrei S.Janfeldei un V.Muceniecei.

Klausītāji bija sajūsmināti, daudzām zināmām dziesmām dziedāja līdzi un visu vakaru pavadīja pacilātā noskaņā.

Siksna_koncerts_1

 

Tikšanās Inčukalna Invalīdu biedrībā "Mūsmājas"

Labdien!

Paldies KDS valdes priekšsēdētājai Mārai Viktorijai Zilgalvei, valdes loceklei Maijai Stefanei un ģenerālsekretāram Armandam Agrumam, ka atradāt laiku un varējāt ierasties pie mums Inčukalna Invalīdu biedrības "Mūsmājās" šā gada 28.aprīlī.

Mūsu biedrība dibināta 2006.gada 6.februārī. Biedrībai piešķirts Sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

Mūsu biedrības labais gariņš un galvenā darītāja ir valdes priekšsēdētāja Valda Pavloviča. Ciemošanās reizē viņa Jūs iepazīstināja ar biedrības darbu un stāstīja par iespējām palīdzēt cilvēkiem ar invaliditāti un hroniskām saslimšanām, kā arī sniegt atbalstu vecāka gadagājuma ļaudīm. Biedrība piedalās arī projektā "Paēdušai Latvijai".

Mūsu centrā ir iespēja tikties, organizēt dažādus pasākumus un nodarbības. Šai tikšanās reizē pie mums viesojās arī Inčukalna Pensionāru apvienības vadītāja Ņina Bērziņa un Vangažu Pensionāru apvienības vadītāja Inta Tetere. Arī viņas pastāstīja par savu darbu un problēmām.

Viņas man bija aktīvas palīdzes parakstu vākšanā pret Latvenergo tarifiem, vēl piedalījās un palīdzēja daudzi cilvēki, arī mūsu Tautas nama vadītāja Inga Freimane, mūsu bibliotekāres un veikalu pārdevējas.

Ar lielu interesi mūsu biedrības pārstāvji noklausījās Jūsu stāstījumus par Kristīgi Demokrātiskās Savienības pamatprincipiem un uzdevumiem. KDS darbībā liels uzsvars tiek likts uz cilvēka cieņu un kristīgi atbildīgu politisku rīcību.

Ceram uz veiksmīgu turpmāko sadarbību un jaunām satikšanām.

 

Ar cieņu,

Vija Muceniece
Inčukalna Invalīdu biedrības valdes locekle
 
Inukalns_2
 
Sarunu laikā Inčukalna Invalīdu biedrībā.
Pirmā no labās puses Inčukalna Invalīdu biedrības valdes priekšsēdētāja Valda Pavloviča un otrā no kreisās puses Vangažu Pensionāru apvienības vadītāja IntaTetere.
 
 

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE