Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Jauniešu vasaras nometne Klaipēdā

Konrāda Adenauera fonds
Starptautiskā vasaras akadēmija
„Sociālā tirgus ekonomika pēc pasaules finanšu un ekonomiskās krīzes"

2011.gada 28.-31.jūlijs

 

  Labs piedāvājums atpūsties un uzzināt daudz ko jaunu par ekonomisku situāciju dažādās valstīs. No mūsu Kristīgi Demokrātiskās Savienības Jaunatnes nodaļas uz Klaipēdas vasaras akadēmiju bija izvēlēti 3 jaunieši Sintija Briķe, Edgars Zakalovskis un Kristīne Freiberga. Pielikumā Jūs varēsiet apskatīt mūsu programmas grafiku.


  Diena sākās ļoti intensīvi, jo pl.10 mūs sagaidīja autobuss, kurš aizveda uz „Radisson Blu Hotel". Atstājot bagāžu uzglabāšanas telpā, mēs visi satikāmies konferenču zālē, kur pirmo lekciju lasīja Mr.Andreas Michael Klein, Adenauera fonda Baltijas valstu pārstāvniecības vadītājs. Konferenču zālē bija pārstāvji no dažādām partijām un valstīm - Vācija, Lietuva, Zviedrija, Polija utt.). Lekciju kopējais temats bija „Social Market Economic". Visi pārstāvji stāstīja par ekonomisko situāciju savā valstī.


  Interesantākā semināra daļa bija grupu darbs, kurā mums vajadzēja visvienkāršākā veidā parādīt sociālā tirgus modeļa darbību. Brīvos brīžos mēs varējām skatīt un izjust Jūras svētku svinības Klaipēdā.

 

 

 

Kristīne Freiberga

KDS Jaunatnes nodaļas pārstāve

 

A_3

 

A_6

 

A_14

 

DSC06071

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE