Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

KDS dāvā kinoprieku bērniem ar īpašām vajadzībām

KDS dāvā kinoprieku bērniem ar īpašām vajadzībām

 

 

Kristīgi Demokrātiskā Savienība (KDS) 1.jūnijā Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā dāvina bērniem iespēju bez maksas apmeklēt kinoteātri un noskatīties populāru kinofilmu.

 

1. jūnijā plkst. 14.30 “Forum Cinema” lielajā zālē, 80 bērnu ar īpašām vajadzībām no organizācijas Sūrābele varēs noskatīties jauno mākslas filmu  "Karību jūras pirāti: Svešajos krastos”.

 

“Esam nolēmuši paplašināt savas iespējas palīdzēt cilvēkiem”, stāsta KDS valdes priekšsēdētāja Māra Viktorija Zilgalve. “Labestība spēj sniegt pozitīvas emocijas, veicina bērnu ar īpašām vajadzībām iekļaušanos sabiedrībā, attīsta bērnos lielāku pašapziņu”, pārliecināta M.V.Zilgalve.

KDS savā darbībā allaž centusies palīdzēt tiem, kuriem klājas visgrūtāk un ir pārliecināta, ka labdarība ir viena no cēlākajām cilvēcisko vērtību kategorijām un ievēro to arī dzīves ikdienā.

“Mūsu vēlēšanās sagādāt bērniem svētkus tieši Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, uzskatu sakritības dēļ, šoreiz notiek arī Austrumeiropas Kristīgi Demokrātisko partiju asociācijas (AKDPS) darbības ietvaros. Asociācijas dalībvalstis nolēma 1. jūnijā rīkot pasākumus, kas  pievērstu lielāku uzmanību garīgumam, morālei, ētikai un ģimenei.

 

Atkāpe uzziņai. Šā gada aprīlī Kijevā KDS tika uzņemta Austrumeiropas Kristīgi Demokrātisko partiju asociācijā (AKDPS). Asociācijas dalībvalstis ir Ukraina, Moldova, Gruzija, Armēnija, Baltkrievija, Igaunija, Latvija un Krievija novērotāja statusā.

 

Bernu_diena_4

Biedrību "Sūrābele", "Rūpju bērns" un Rīgas pašvaldības bāreņu nama
"Ziemeļi" bērnu pulcēšanās pirms kinoseansa.

 

Bernu_diena_5
Bērni kopā ar KDS valdes priekšsēdētāju M.V.Zilgalvi (2.no labās) un
KDS valdes locekli M.Stefani (baltā tērpā 3.no kreisās).Bernu_diena_8

Bērni kopā ar KDS ģenerālsekretāru A.Agrumu.

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE