Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

KDS: LABESTĪBAI JĀKĻŪST PAR TAUTAS KUSTĪBU

Kristīgi Demokrātiskā Savienība (KDS) uzskata, ka labestībai un labdarībai ir jākļūst par tautas kustību, it īpaši šajā -  ekonomiski un politiski saspringtajā laikā.

”Labestības akcijas ir svarīgas un nereti tā ir vienīgā iespēja palīdzēt smagā dzīves situācijā nonākušiem cilvēkiem – kā bērniem, tā pieaugušajiem. Mēs spējam noturēt cilvēka cieņas vērtību visaugstākajā virsotnē – to pierāda milzīga sabiedrības atsaucība, palīdzot nelaimē nokļuvušajiem līdzcilvēkiem, par ko varam pārliecināties LNT raidījumos”, saka KDS valdes priekšsēdētāja Māra Viktorija Zilgalve.

Kristīgi Demokrātiskā Savienība uzskata, ka labdarība arī ir viena no cilvēka cieņas izpausmēm. Mēs palīdzam un dāvājam prieku, lai tas tālāk atraisītu labiem darbiem arī citus tuvākos, draugus un kaimiņus. KDS savā darbībā par to ir pilnībā pārliecinājusies un droši apgalvo, ka labdarība vienmēr iedvesmo.

Tāpēc KDS mudina ikvienu organizāciju, uzņēmumu, politiskās partijas arī ikdienā, visa gada garumā, daudzveidīgi palīdzēt cilvēkiem, rīkojot kultūras un mākslas pasākumus, dodoties ar koncertiem un teātra izrādēm pie cilvēkiem Latvijas novados, rūpējoties par iespēju garīgi un emocionāli pilnveidoties.

Labestība iedvesmo – ar šādu devīzi arī KDS sadarbībā ar Inčukalna Invalīdu biedrību, Vangažu Pensionāru apvienību un Inčukalna Pensionāru apvienību jau šo piektdien, 27.maijā Inčukalna Tautas namā rīko Labestības dienas veltījuma koncertu.

Koncertā piedalīsies kamerkoris „Amadeus”, jauniešu deju kolektīvs „Imanta”, pianists, starptautisko konkursu laureāts Māris Žagars, aktrise Anita Grūbe.

 

Koncerta sākums plkst.19.00.

Ieeja bez maksas.

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE