Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Kristīgi Demokrātiskā Savienība neveido kopīgu sarakstu ar Vienotību

 

Informācija presei

15.07.2010.

 

Kristīgi Demokrātiskā Savienība neveido kopīgu sarakstu ar Vienotību

 

Kristīgi Demokrātiskās Savienības (KDS) valdes priekšsēdētāja Māra Viktorija Zilgalve informēja, ka KDS 10.Saeimas vēlēšanām veido savu patstāvīgu deputātu kandidātu sarakstu. KDS neies kopējā sarakstā ar Vienotību.

Māra Viktorija Zilgalve norāda, ka sadarbības iespējas ar Vienotību nav iespējamas tādēļ, ka krīzes postījumu pārvarēšanā starp partijām pastāv būtiskas praktiskas atšķirības.

Māra V.Zilgalve: „Atgādinu, ka KDS politiskā nostāja ir panākt, lai Saeima un valdība Latvijā pirmajā vietā liktu rūpes par cilvēku labklājību. Smagos krīzes jautājumus nedrīkst risināt uz vājāko sabiedrības slāņu rēķina. Tā ir sarkanā līnija, kuru nepārkāpj neviena kristīga Vakareiropas partija. Mums ir izstrādāta stingra pretkrīzes programma, kas paredz samazināt nodokļus privātpersonām un uzņēmumiem. Tas dotu labu atspērienu līdzekļu uzkrāšanai jaunām investīcijām un samazinātu nepieciešamību pēc ārvalstu kredītiem.

Jāievieš progresīvais ienākuma nodoklis, jāpalielina algas neapliekamais minimums un sevišķa uzmanība jāpievērš nodokļu atvieglojumiem un pabalstiem ģimenēm ar bērniem.”

KDS uzskata, ka jāatceļ gan uzņēmuma ienākuma nodokļa, gan PVN priekšnodokļi. Lai vienkāršotu nodokļu administrēšanu un izskaustu korupciju, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem jāievieš fiksētas ikgadējas maksājumu summas.

KDS ir pārliecināta, ka, lai atjaunotu taisnīgumu, jāpārskata valsts neatkarības gados notikušo denacionalizāciju un privatizāciju gadījumus, kuros ir pamatotas aizdomas par īpašumu iegūšanu noziedzīgā ceļā.

Šajos un citos būtiskos  jautājumos, nesaskatot kopēju platformu ar Vienotību, KDS valdes priekšsēdētāja Māra Viktorija Zilgalve informēja Vienotības vadību, ka sadarbība starp partijām tiek atsaukta.

 

Plašāka informācija:

Māra Viktorija Zilgalve

mob.tālr. 26362320;

e-pasts:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE