Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Vēstule nacionālās radio un televīzijas padomes priekšsēdētājam Ābramam Kleckina kungam

 

A.god.

Ābramam Kleckina kungam

Nacionālās radio un televīzijas padomes

priekšsēdētājam

 

Rīgā, 2010.gada 18.augustā

Nr.67/IZ

 

Laipni lūdzam Jūsu skaidrojumu par radušos situāciju Latvijas Radio un Latvijas Televīzijā attiecībā par nevienlīdzīgajiem nosacījumiem dažādos raidījumos, kas saistīti ar iespēju 10.Saeimas deputātu kandidātiem publiski paust savus uzskatus.

Abas minētās raidorganizācijas aicina uz intervijām un debatēm galvenokārt to trīs līdz piecu partiju apvienību kandidātus, kuri it kā varētu pārvarēt 5% vēlētāju balsu barjeru, ignorējot daudzas citas partijas, kas uz tādiem pašiem noteikumiem pieteikušas dalību vēlēšanās. Tādā veidā tiek ne tikai padziļināta netaisnība un pārkāpti demokrātijas principi, bet arī grauta Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas uzticamība neitralitātei, kā arī veicināta slēptā reklāma, deformējot vēlētāju brīvo izvēli balsošanā.

Kristīgi Demokrātiskā Savienība ir pārliecināta, ka Jūsu vadītās Nacionalās radio un televīzijas padomes spēkos ir novērst šos pārkāpumus.

Pamatojums. Likuma „Par priekšvēlēšanu aģitāciju pirms Saeimas vēlēšanām un Eiropas Parlamenta vēlēšanām”  2.panta (2) daļa un (2,2) daļa un 7.pants.

 

Cieņā,

Māra Viktorija Zilgalve

Kristīgi Demokrātiskās Savienības

valdes priekšsēdētāja

 


 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE