Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Par ģimenes vērtībām starptautiskā apaļā galda diskusijā

Mūsdienu sabiedrībā aizvien aktuālāks kļūst jautājums, kā mēs saprotam jēdzienu "ģimene". Šodien varam vērot, ka sabiedrības apziņā tiek kultivētas tendences, kas nāk no liberālā politiskā spārna. Tiek ieviests uzskats, ka ģimeni var veidot ne tikai vīrietis kopā ar sievieti, bet arī vīrietis ar vīrieti un sieviete ar sievieti, kā arī viņiem var nodot audzināšanā bērnus.

Apaļā galda diskusiju, kas notikas 2014.gada 26.septembrī viesnīcas "Mercure" konferenču zālē, organizēja Eiropas Kristīgi Politiskā Kustība /ECPM/ no Holandes sadarbībā ar fondu "Prioritāte". Ar uzrunu diskusiju atklāja fonda "Prioritāte" valdes priekšsēdētājs Armands Agrums, kurš ir arī Vispasaules Ģimeņu Kongresa padomnieku valdes loceklis. A.Agrums pastāstīja par jaunākajām strptautiskajām tendencēm ģimenes problemātikā.

Diskusijas dalībnieki noskatījās šai gadā uzņemto filmu "Sodoma", kurā nepārprotami parādīta apzinātā stratēģija un metodes, kas tiek izstrādātas, lai plašā sabiedrībā izplatītu geju, lezbiešu un transseksuāļu politisko un sabiedrisko organizāciju idejas, kuru patiesais mērķis ir deformēt dabīgo ģimeņu stabilitāti un līdz ar to arī valstiskos pamatus. Pēc filmas prezentācijas klātesošie apmainījās viedokļiem un salīdzināja pieredzi, kāda mūsdienās vērojama dažādās valstīs.

Diskusijas rīkotāji izsaka pateicību par uzrunām un ieinteresēto attieksmi V.E.arhibīskapam-metropolitam Zbigņevam Stankevičam un Sv.Magdalēnas baznīcas prāvestam un Kūrijas ģenerālvikāram Andrim Kravalim.

Vērtīgā domu apmaiņā apaļā galda diskusijā piedalījās ECPM delegācija, īpaši tās ģenerālsekretārs George Rukhadze no Gruzijas un padomnieku valdes loceklis Peeter Võsu no Igaunijas, Saeimas deputāte Inga Bite, ārsts Mārtiņš Šics, sabiedrisko organizāciju "Dzimta" un "Šūpulis" pārstāvji, KDS valdes priekšsēdētāja Māra Viktorija Zilgalve un valdes locekļi Aivars Grigulis un Jānis Jurģelis, kā arī fonda "Proritāte" valdes loceklis Mareks Raups.

Prioritāte apaļais galds 2Prioritāte apaļais galds 4

Prioritāte apaļais galds 6Prioritāte apaļais galds 3

Prioritāte apaļais galds 5Saeimas sēžu zāle

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE