Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Atbalsts konfesiju vadītājiem morāles aizsardzībā

Kristīgi Demokrātiskā Savienība atbalsta Latvijas konfesiju vadītājus sabiedrības morāles aizsardzībā

 

Kristīgi Demokrātiskā Savienība (KDS) ir gandarīta un izsaka savu atbalstu kristīgo konfesiju vadītāju 2014.gada 16.jūlijā kopīgi parakstītajai vēstulei Latvijas iedzīvotājiem "Par tikumības saglabāšanu mūsdienu sabiedrībā".

Šai vēstījumā bīskapi aicina ikvienu cilvēku aizstāvēt patiesību un tikumību, īpašu uzmanību pievēršot bērnu un jaunatnes izglītošanai un audzināšanai. "Īpašu atbildību jāuzņemās politiķiem, kuri ar likumu starpniecību sabiedrībai var palīdzēt ieturēt morālo vērtību principus laicīgajā dzīvē", uzskata KDS valdes priekšsēdētāja Māra Viktorija Zilgalve.

KDS aicina visus Latvijas iedzīvotājus pirms 12.Saeimas vēlēšanām atcerēties bijušo deputātu solījumus un patiesi veiktos darbus dabīgas ģimenes atbalstam un saglabāšanai, kā arī iepazīties ar jauno deputātu kandidātu nostāju šajos jautājumos. Tikai tad izdarīt savu pareizo izvēli.

KDS ģenerālsekretārs Armands Agrums uzsver: "Kristīgi Demokrātiskā Savienība aizstāv laulības saites starp vīrieti un sievieti. Jebkuras citas seksuālās attiecības un ģimenes veidošanas modeļus, tai skaitā homoseksuālās, novērtē kā pretrunu ar morālisko un dabisko lietu kārtību".

Aicinām Latvijas iedzīvotājus iepazīties ar konfesiju vadītāju vēstulē sniegtajiem padomiem, kas var noderēt situācijās, kuras ir aizdomīgas un var kaitēt bērnu un jauniešu normālai dzimuma identitātes izpratnei un attīstībai.

Jebkuras citas publikācijas, kuras vēršas pret konfesiju vadītāju vēstulē izteiktajiem skaidrojumiem, aicinām ignorēt vai droši paust savu personīgo nostāju.

 

Atsauce:

Latvijas kristīgo konfesiju pārstāvju vēstule sabiedrībai rūpēs par mūsu tautas nākotni

http://www.katedrale.lv/index.php?id=19031

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE