Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

KDS gadskārtējais kongress

Kristīgi Demokrātiskās Savienības (KDS) delegāti 4.jūlijā pulcējās gadskārtējā partijas kongresā.

Valdes priekšsēdētāja Māra Viktorija Zilgalve sniedza pārskata ziņojumu par aizvadīto periodu. Šai laikā KDS ir piedalījusies pašvaldību un ES vēlēšanās. Partija ir nostiprinājusies, kā arī augusi tās politiskā kvalitāte un atpazīstamība.

Tā kā kristīgo demokrātu politikai ir milziga loma ne tikai Eiropā (Eiropas Parlamenta Tautas partija tika veidota ka kristīgo demokrātu frakcija), bet arī visā pasaulē, tad KDS ir īpaši sekmīgi attīstījusi savu starptautisko sadarbību, tiekoties ar dažādu valstu politiķiem. Viens no nozīmīgākajiem 2013.gada notikumiem bija KDS vadības privāta audience pie pāvesta Franciska Vatikānā.

"Mēs turpināsim savā darbībā aizstāvēt cilvēka cieņas neaizskaramību, ģimenes vērtības un rūpēsimies par labklājības nodrošināšanu visiem Latvijas iedzīvotājiem", tā savā pārskata ziņojumā uzsvēra valdes priekšsēdētāja Māra Viktorija Zilgalve.

Kongresā klātesošie vienbalsīgi uz nākošo termiņu par valdes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēja M.V.Zilgalvi. Jaunajā valdes sastāvā vienprātībā tika izraudzīti Armands Agrums, Beate Circene, Aivars Grigulis, Atis Homka, Jānis Jurģelis, Ieva Margarita Ozola, Mareks Raups un Voicehs Teivāns.

Kristīgi Demokrātiskā Savienība šā gada 18.jūnijā ir noslēgusi Sadarbības memorandu ar partiju Par Prezidentālu Republiku, tādējādi uzsākot līdzīgā  vērtību sistēmā domājošu partiju un cilvēku apvienošanu.

Ar šo mirkli KDS ir uzsākusi gatavošanos Saeimas vēlēšanām.

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE