Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Kristīgi Demokrātiskā Savienība un partija Par Prezidentālu Republiku apvieno spēkus

2014.gada 18.jūnijā preses konferencē Kristīgi Demokrātiskā Savienība (KDS) un partija Par Prezidentālu Republiku (PPR) paziņo par apvienošanos.

Ideju abiem politiskajiem spēkiem apvienoties apstiprina abu partiju līderi Māra Viktorija Zilgalve (KDS) un Margots Rotbergs (PPR) pēc kopīgas tikšanās 2014.gada 11.jūnijā.

Jaunās apvienības politiskais mērķis ir valsts ekonomiskās sistēmas izvērtēšana un izmaiņas. Valsts izaugsme iespējama, ja galvenie nosacījumi ir cilvēka cieņas respektēšana, ģimene kā prioritāte, labklājības nodrošināšana visiem valsts iedzīvotājiem, kā arī kristīgo vērtību atzīšana.

Abu partiju vadītāji un valdes locekļi uzskata, ka apvienošanās ir sākums tādam politiskajam spēkam, kas, kopīgi startējot 12.Saeimas vēlēšanās 2014.gada 4.oktobrī, apliecinās savu politisko gribu straujiem soļiem uzlabot Latvijas iedzīvotāju nodarbinātību un labklājības līmeni.

Jaunā apvienība aicina pievienoties arī citas partijas un politiķus, kuri uzskata, ka pašreizējā liberālā politika un ekonomiskā sistēma ir nonākusi strupceļā. Tā reāli nespēj izvest Latviju uz attīstības ceļa.

„Liberālā ekonomika ir sevi pārdzīvojusi. Tās vietā jānāk citai ekonomiskajai sistēmai – sociālajai tirgus ekonomikai. Tas ir moderno Vakareiropas valstu ekonomiskais modelis, kura ieviešana Latvijā ir garantija valsts izaugsmei”, uzsver KDS valdes priekšsēdētāja Dr.Māra Viktorija Zilgalve.

„Vēl aizvien augstais korupcijas līmenis, netaisnīgā nodokļu politika, reģionu panīkums, kā arī aktīvo cilvēku aizbraukšana ir redzamās sekas, kas norāda, ka pēdējais laiks valsts ekonomiskajā sistēmā veikt nepieciešamās un kardinālās izmaiņas”, apstiprina PPR valdes priekšsēdētājs Margots Rotbergs.

Abas partijas, saglabājot savu patstāvību, apvienoto darbību veiks ar Kristīgi Demokrātiskās Savienības nosaukumu. Kristīgie demokrāti ir lielākais un ietekmīgākais politiskais spēks Eiropā un daudzās pasaules valstīs.

 

12

34

56

Memorands Parakstīts

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE