Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Paneiropas Ūnijas sarīkojumā Altotingā

Simboliska vieta tika izraudzīta, lai Paneiropas Ūnijas /PEU/ biedri no daudzām Eiropas valstīm tiktos ikgadējā sarīkojumā. Altotinga (Altötting) ir pavisam neliela Bavārijas pilsētiņa starp Minheni un Zalcburgu ar 13 tūkstošiem iedzīvotāju. Tomēr tās nosaukums ir zināms tālu aiz Vācijas robežām. Tā ir slavena svētceļotāju vieta, ko jau 1200 gadus dēvē par Bavārijas dvēseli.

Paneiropas Ūnijas sarīkojumā, atsaucoties ielūgumam, 2014.gada 2.-4.maijā piedalījās KDS delegācija Māra Viktorija Zilgalve, Armands Agrums, Mareks Raups un Aivars Grigulis, kas ir arī PEU pārstāvniecības biedri Latvijā. Sarīkojumā referēja daudzi Eiropas politiķi un tās patronāžu turēja Bavārijas ministru prezidents Horst Seehofer MdL, PEU prezidents Alain Terrenoire /Francija/, PEU Vācijas pārstāvniecības prezidents Bernd Posselt MdEP un Altotingas birģermeistars Herbert Hofauer. Paneiropas Ūnija ir vecākā starptautiskā organizācija Eiropā. Uz tās pamatiem būvēta Eiropas Savienība. PEU biedrus jau no pašiem dibināšanas pirmsākumiem vieno doma par Eiropu kā paraugu sabiedrības un starpvalstu solidaritātei, stipriem reģioniem, ģimenes vērtībām un kā augstākā ideja ir stabila uzticība kristīgajiem ideāliem, kas nodrošina gan garīgās, gan materiālās eiropiešu dzīves labklājību.

Māra Viktorija Zilgalve KDS valdes priekšsēdētāja

PEU Latvijas pārstāvniecības prezidente

 

PEU Altötting 28

No kr. KDS ģenerālsekretārs A.Agrums, PEU prezidents A.Terreniore, KDS valdes priekšsēdētāja M.V.Zilgalve, reģionālo nodaļu vadītājs A.Grigulis, valdes loceklis M.Raups.

PEU Altötting 10PEU Altötting 21PEU Altötting 5PEU Altötting 11

 

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE