Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Pie CDU domubiedriem Hesenes pavalstī Vācijā

Eiropas Parlamenta vēlēšanu noskaņā 2014.gada 26.aprīlī KDS valdes priekšsēdētāja Māra Viktorija Zilgalve un Goda biedrs Atis Homka bija ielūgti uz Vācijas Kristīgi Demokrātiskās Savienības /CDU/ Hesenes pavalsts kupli apmeklēto sarīkojumu Laubahas pilī.

Ar uzrunu uzstājās Hesenes pavalsts ministru prezidents Volker Bouffier /CDU/. Savā priekšlasījumā V.Bouffier uzsvēra galvenos CDU politiskos principus - solidaritāti, sociālo tirgus ekonomiku, tautas labklājību un pāri visam kristīgās vērtības. Šie principi ir universāli un tādēļ CDU ir plaša spektra partija, kas aptver un aizstāv lielas Vācijas sabiedrības daļas intereses. V.Bouffier savā runā akcentēja, ka "Vācija - tā ir mūsu tēvzeme un kopēja Eiropa - tā ir mūsu nākotne". Šai sarīkojumā ministru prezidents pasniedza balvas četriem CDU biedriem, kuru stāžs partijā ir ievērības cienīgs - 65 gadi.

M.V.Zilgalve un A.Homka sarīkojuma saviesīgajā daļā ar V.Bouffier kungu pie kafijas tases pārrunāja Vācijas CDU un Latvijas KDS kopīgās vērtības. Ministru prezidents V.Bouffier novēlēja vislabākos panākumus KDS darbā un gaidāmajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

CDU Laubach 1CDU Laubach 2

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE