Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

KDS Ziemeļvalstu konferencē Tallinā

Eiropas Kristīgi Politiskā Kustība(ECPM) sadarbībā ar Igaunijas Kristīgajiem demokrātiem 2013.gada 13.septembrī rīkoja konferenci "Kristīgā demokrātija Ziemeļvalstu sabiedriskajā dzīvē".

Šai konferencē, atsaucoties ECPM prezidenta P.Östman(Somija) ielūgumam Latvijas KDS pārstāvēja valdes priekšsēdētāja M.V.Zilgalve, ģenerālsekretārs A.Agrums un valdes loceklis, ECPM Konsultatīvās padomes loceklis M.Raups.

Konferenci atklāja Igaunijas KDS priekšsēdētājs P.Võsu un visu tradicionālo konfesiju bīskapi. Ar referātiem uzstājās Igaunijas aizsardzības ministrs U.Reinsalu un reģionālās attīstības ministrs S.V.Kiisler. Par kristīgās politikas uzdevumiem runāja viesi no Gruzijas, Nīderlandes, Vācijas, Somijas, Zviedrijas.

M.V.Zilgalve sveica konferences dalībniekus no Latvijas. M.Raups savā uzstāšanās runā uzsvēra, ka kristīgi demokrātiskais politiskais virziens ir jāuztver plašā izpratnē, kas sevī ietver aktīvu dzīves pozīciju, aizstāvot sabiedrības intereses morāles, kā arī labklājības jautājumos.

Latvijas KDS ir ECPM ilggadīgs biedrs un nākotnē sadarbība kļūs ciešāka, gatavojoties nākošā gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

IMG-20130916-WA0007

Konferencē uzstājas M.V.Zilgalve un M.Raups

IMG-20130916-WA0013

Referē M.Raups

IMG-20130916-WA0011

Igaunijas aizsardzības ministrs U.Reinsalu

IMG-20130916-WA0012

Igaunijas reģionālās attīstības ministrs S.V.Kiisler

IMG-20130916-WA0008

Paneļdiskusija ar Igaunijas kristīgo konfesiju bīskapiem

 

 

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE