Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

"Kristīgās demokrātijas vērtības" prezentācija Banku augstskolā

Latvijas Sociālās tirgus ekonomikas institūts (LSTEI) sadarbībā ar KDS un Roberta Šūmaņa fondu Briselē 2013.gada 23.aprīlī Banku augstskolā prezentēja Dr.N.Neuhaus un H.Langes grāmatu "Kristīgās demokrātijas vērtības" latviešu valodā.

Prezentācijas dalībniekus sveica Banku augstskolas rektors asoc.prof.,Dr.A.Sarnovičs un ar uzrunām uzstājās prof.,Dr.I.Brīvers, asoc.prof.Dr.M.V.Zilgalve, LSTEI direktors, Mg.A.Agrums, asoc.prof.,Dr.L.Vilka. Latvijas Katoļu baznīcu pārstāvēja ģenerālvikārs, Lic.Theol.,pr.A.Kravalis.

Prezentācijas uzrunās klātesošie docētāji, studenti un interesenti dalījās domās par morāles un īpaši par Baznīcas sociālās mācības principu nepieciešamo ievērošanu ekonomikas vadībā un sabiedrības labklājības nodrošināšanā.Lai gan ekonomikas ekspertiem nav skaidras vīzijas par to, kā pasaule attīstīsies pēc pašlaik ieilgušās krīzes, kurai vēl aizvien tiek meklēta izeja gan Latvijā, gan Eiropā, gan citos pasaules reģionos, tomēr pašlaik Eiropas ekonomiskā līdervalsts Vācija ir atzinusi, ka ir vērts atkārtoti atgriezties un modernā skatījumā izvērtēt K.Adenauera un L.Erharda ekonomisko veiksmes stāstu -sociālo tirgus ekonomikas modeli.

"Kristīgās demokrātijas vērtības" ir izcila rokasgrāmata politiķiem, finansistiem, ekonomistiem, kas skaidri un nepārprotami aicina stiprināt morāli kā galveno un mūžīgo cilvēcisko vērtību.

Latvijas Sociālās tirgus ekonomikas institūts un KDS izsaka sirsnīgu pateicību Banku augstskolas rektoram A.Sarnovičam un Latvijas Ekonomistu asociācijas priekšsēdētājam I.Brīveram par teicamo prezentācijas norisi un sadarbību nākotnē.

Banku augstskolas bibliotēka saņēma grāmatas eksemplāru dāvinājumu.

Māra Viktorija Zilgalve
KDS valdes priekšsēdētāja

 

KDV vaks 200x130x10mm varianti 2DSC 1187

DSC 1188DSC 1196

 

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE