Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

KDS pārstāv starptautiskā konferencē Tbilisi

Pēc ielūguma 2012.gada 22.-23.septembrī KDS piedalījās starptautiskā konferencē "Sociālā tirgus ekonomika" Tbilisi, Gruzijā. Latviju konferencē pārstāvēja KDS ģenerālsekretārs un Latvijas Sociālās
tirgus ekonomikas direktors Armands Agrums, Mg.ing.oec.
Konferenci organizēja Gruzijas Kristīgi Demokrātiskā Kustība un piedalījās referenti no Armēnijas, ASV, Baltkrievijas, Igaunijas, Krievijas, Nīderlandes un Ukrainas. Klātesošie dalījās pieredzē un diskutēja par sociālās tirgus ekonomikas modeļa transformāciju mūsdienu Eiropā, kā arī tās iespējām valstīs ārpus ES robežām.
Pasākuma ietvaros notika arī Austrumeiropas Kristīgo partiju asociācijas gadskārtējais kongress. Uz nākošo termiņu par prezidējošo Asociācijas vadību tika izraudzīta Gruzijas KDK un tās līderis G.Targamadze.
Latvijas KDS ģenerālsekretāram A.Agrumam bija iespēja piedalīties arī Gruzijas KDK kongresā, kas notika pilsētas sporta manēžā ar vismaz 10.000 partijas biedru un atbalstītāju klātbūtni.

Pateicamies mūsu domubiedriem Gruzijas KDK un tās vadībai par lieliski organizēto konferenci un viesmīlīgo saviesīgo daļu.

Tbilisi A 2 449x800

 

Tbilisi A 9 800x600

 

Tbilisi A 11 800x600

 

Tbilisi A 4 800x600

 

Tbilisi A 8 800x600

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE