Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Tikšanās Vangažos ar novada senioru un invalīdu biedrībām

Inčukalna novada Vangažos 9.oktobrī notika Kristīgi Demokrātiskās Savienības /KDS/ vadības pārstāvju kopīga tikšanās ar Vangažu Pensionāru biedrību un Inčukalna invalīdu biedrību. Pasākumu organizēja Vangažu Pensionāru biedrība Intas Teteres kundzes vadībā. Pasākumā piedalījās kupls skaits aktīvie Vangažu senioru, kā arī Inčukalna Invalīdu biedrības pārstāvji kopā ar tās vadītāju Valdu Pavlovičas kundzi.
No KDS puses pasākumā piedalījās KDS valdes priekšsēdētāja Māra Viktorija Zilgalve, ģenerālsekretārs Armands Agrums, valdes locekle Maija Stefane un reģionālo nodaļu koordinators Aivars Grigulis.
Pasākumā KDS vadība klausītājus iepazīstināja ar KDS Programmu, KDS redzējumu valsts turpmākās ekonomiskās attīstības kontekstā, kā arī tika pārrunāti jautājumi par nākamā gada pašvaldību vēlēšanām.
Sanāksmes laikā notika spraigas un aktīvas diskusijas par dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar valsts un pašvaldības dzīves aktuālākajām problēmām. Liela uzmanība tika pievērsta sarunām par to, cik svarīgi pašiem iedzīvotājiem aktīvi piedalīties savas dzīves apstākļu uzlabošanā gan darbojoties vietējās pašpārvaldēs, sabiedriskajās organizācijās, kā arī piedaloties dažādos pasākumos. Tikšanās notika ļoti draudzīgā, sirsnīgā un aktīvā gaisotnē. Sanāksmes noslēgumā tās dalībnieki vienojās kopīgā dziesmā.
KDS vadība izsaka sirsnīgu pateicību Vangažu Pensionāru biedrībai kā arī personīgi tās vadītājai Intai Teteres kundzei. KDS vadība augstu novērtē aktīvo Vangažu Pensionāru biedrības un Inčukalna Invalīdu biedrības un to vadītāju prasmi un spēju mobilizēt novada seniorus aktīvam darbam Inčukalna sabiedriskās dzīves bagātināšanā.
KDS jau iepriekš kopīgi ar Inčukalna Invalīdu biedrību un tās vadītāju Valdu Pavloviču un valdes locekli Viju Mucenieci ir rīkojusi vairākas tikšanās, kā arī publiskus koncertus Inčukalnā, kurus kupli apmeklēja arī Inčukalna novada iedzīvotāji. Šādus savstarpēji iedvesmojošus pasākumus organizēsim arī turpmāk.


Maija Stefane
KDS valdes locekle

 

Vangazi 1 800x598

 

Vangazi 3 800x598

 

Vangazi 4 800x598

 

Vangazi 6 800x598

 

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE