Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

KDS Senioru apvienība piedalās ESU Izpildkomitejas sēdē Eiropas Parlamentā

2012.gada 7.jūnijā Eiropas Parlamentā Briselē notika Eiropas Senioru Apvienības /ESU/ Izpildkomitejas gadskārtējā sanāksme. Latvijas KDS Senioru apvienību Briselē pārstāvēja Atis Homka, KDS Goda biedrs un valdes loceklis.

Sanāksmes laikā ESU prezidents Dr.B.Worms sniedza atskaiti par Apvienības gada darbību un tai skaitā klātesošajiem ar atzinīgiem vārdiem "vairāk kā skaisti" atskatījās uz nupat Rīgā notikušo konferenci "Sociālā tirgus ekonomika: garants valsts izaugsmei un sociālai stabilitātei". ESU Izpildkomitejas locekļi sprieda arī par tālāko darbību un dažādiem praktiskiem uzdevumiem.

ESU mērķis ir visās Eiropas valstīs aicināt seniorus aktīvi iesaistīties politiskos notikumos un katram šai vecumā domāt par solidaritāti ar citām paaudzēm, kā arī savas garīgās un fiziskās dzīves kvalitātes uzturēšanu. Tas, ka šīs problēmas īpaši neatrisinātas ir Austrumeiropas reģiona valstīs, tas mudināja ESU prezidentu Dr.Wormsu nākošajā gadā rīkot plašu starptautisku konferenci Rīgā par vadošajiem organizatoriem aicinot Latvijas Kristīgi Demokrātisko Savienību.

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE