Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

KDS piedalās ECPM un ECPF sarīkojumos Eiropas Parlamentā Briselē

2012.gada 7.-8.jūnijā KDS vadība piedalījās Eiropas Kristīgi Politiskās Kustības /ECPM/ un tās Fonda /ECPF/ gadskārtējā konferencē "Eiropas ekonomikai nepieciešama jauna paradigma". Austrālijas, Čehijas, Dānijas, Itālijas un Lielbritānijas ekonomisti dalījās pieredzē par globālās finanšu un ekonomiskās krīzes cēloņiem un to iespējamiem risinājumiem. Vairāk nekā simts konferences dalībnieki diskusijās atzina, ka ekonomika tā vispirms ir jauns skatījums uz kristīgo vērtību attiecībām sabiedrībā. Tas ir tik svarīgi un būtiski, ka tas ir pat galvenais motīvs, kas varētu dot stimulu un mainīt universālo ekonomisko paradigmu.

Pasākuma ietvaros notika arī ECPM Ģenerālās asamblejas sanāksme, kurā tika pārrunāta šīs starptautiskās organizācijas tālākā stratēģija.

KDS ir ECPM pilntiesīgs biedrs. Šai sarīkojumā KDS pārstāvēja valdes priekšsēdētāja M.V.Zilgalve, ģenerālsekretārs A.Agrums un Goda biedrs un valdes loceklis A.Homka. Atsevišķās sarunās KDS vadība tikās arī ar ECPM prezidentu P.Võsu. Balstoties uz veiksmīgu iepriekšējo sadarbību, abas puses vienojās arī par turpmākiem kopīgiem politiskiem projektiem.

ECPM Brusseles

ECPM un ECPF konference
"Eiropas ekonomikai nepieciešama jauna paradigma"
Eiropas Parlamentā Briselē

 

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE