Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

KDS uzvar tiesā pret Sabiedrisko pakalpojumu regulatoru un Latvenergo

Kristīgi Demokrātiskā Savienība izsaka gandarījumu par

Apgabaltiesas lēmumu atcelt paaugstinātos elektroenerģijas tarifus

 

LR Administratīvā apgabaltiesa 2012.gada 25. jūnijā ir pasludinājusi savu spriedumu lietā par jaunajiem elektroenerģijas tarifiem. Ar Administratīvās apgabaltiesas lēmumu jaunie, paaugstinātie elektroenerģijas tarifi ir atcelti un nav spēkā no to pieņemšanas brīža. Tiesas spriedums stāsies spēkā pēc 30 dienām, ja šajā laikā tas netiks pārsūdzēts.

Kristīgi Demokrātiskās Savienības /KDS/ valdes locekļi ir vieni no 34 pieteicējiem, kuri vērsās tiesā pret jaunajiem elektroenerģijas tarifiem. Mēs kā pieteicēji esam ļoti gandarīti un iepriecināti par šādu tiesas lēmumu. Jau tiesas procesa gaitā novērtējām, ka tiesai ir patiesa vēlme iedziļināties pēc būtības un saprast katru sīkāko niansi pietiekoši sarežģītajos tiesas procesa materiālos. Tiesā KDS kā pieteicēju intereses pārstāvēja jurists Aigars Krūms. Esam ļoti gandarīti par mūsu izvēlētā jurista kompetenci un profesionāli sagatavotajiem argumentiem. Tāpat esam pateicīgi arī citu pieteicēju juristiem, kuri visi kopā strādāja ļoti enerģiski un pārliecinoši. KDS savu prasību tiesā iesniedza pievienojot 5000 iedzīvotāju parakstus. Paldies arī visiem atbalstītājiem, kuri šādā veidā aktīvi izteica savu viedokli.

Neskatoties uz to, ka Latvenergo, iespējams, šo Apgabaltiesas spriedumu pārsūdzēs, uzskatām, ka šodien pasludinātais tiesas spriedums ir ļoti būtiska uzvara. Tas pierāda tikai to, ka arī visaugstākajām valsts amatpersonām gan politiskās gan izpildvaras līmenī ir un būs jānes atbildība par saviem lēmumiem, jo īpaši tad, ja tie pieņemti pavirši, neizvērtēti vai kādu citu iemeslu dēļ vienkārši netaisnīgi.

Par taisnību ir jācīnās. Šis tiesas spriedums tam ir apliecinājums. Tas noteikti vairos iedzīvotāju ticību uz taisnīgu tiesu, kā arī vēlmi līdzdarboties kopējai lietai un noteikti vairos cerību, ka tas var izdoties.

 

Maija Stefane

Kristīgi Demokrātiskās Savienības

valdes locekle                                         

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE