Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

Dānijas KDP priekšsēdētājs Per Orum Jorgensen viesojas pie KDS

2012.gada 20.aprīlī pie Latvijas KDS vizītē bija ieradies Dānijas Kristīgi Demokrātiskās partijas priekšsēdētājs Per Orum Jorgensen kungs.

Sarunu no KDS puses vadīja valdes priekšsēdētāja Māra V.Zilgalve, piedalījās ģenerālsekretārs Armands Agrums un valdes loceklis Mareks Raups.

Sirsnīgā gaisotnē pie kafijas tases tika pārrunāta aktuālā politiskā situācija Dānijā un Latvijā, kā arī abu valstu attīstības iespējas Eiropas Savienībā. Sarunu dalībnieki bija vienisprātis, ka abu partiju tuvināšanās būtu abpusējs ieguvums, lai kopīgi stiprinātu morālās vērtības, kuras nepieciešamas ekonomisko un finanšu problēmu pārvarēšanā.

Ar gandarījumu Per Orum Jorgensen kungs uzņēma KDS priekšlikumu par plašākas alianses veidošanu starp Skandināvijas un Baltijas valstu kristīgi demokrātiskajām partijām. Šī kopējā sadarbība ir nobriedusi arī tādēļ, ka gan Dānijas, gan Latvijas pusei jau ir izveidojušās draudzīgas attiecības ar Igaunijas, Lietuvas, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas politiskajiem sadarbības partneriem.

Latvijas KDS vadība pateicās Dānijas KDP priekšsēdētājam Jorgensen kungam par viesošanos un vērtīgo domu apmaiņu.

Danijas_KD_2

Foto: no kr.KDS ģenerālsekretārs A.Agrums, valdes priekšsēdētāja M.V.Zilgalve, Dānijas KDP priekšsēdētājs P. O.Jorgensen, KDS valdes loceklis un Jūrmalas nodaļas vadītājs M.Raups.

 

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE