Pierakstīties jaunumiem!
Vārds:
E-pasts:
Jautājums
Vai Tu atbalsti KDS politiskās idejas?
 
Kalendārs
Select a mode and save the configuration
Meklētājs
BRĪVĪBA, SOLIDARITĀTE, TAISNĪGUMS

KDS vadība tiekas ar Nilu Muižnieku, jaunievēlēto EP cilvēktiesību komisāru


KDS valdes priekšsēdētāja M.V.Zilgalve un ģenerālsekretārs A.Agrums 2012.gada 6.februārī tikās ar Nilu Muižnieku, LU Sociālo un politisko pētījumu institūta direktoru. Pēc mēneša N.Muižnieks sāks pildīt jaunos amata - Eiropas Padomes cilvēktiesību komisāra - pienākumus.

Sarunu galvenais temats skāra notikumus Moldovā. Latvijas KDS un Moldovas Kristīgi Demokrātiskā Tautas Partija /KDTP/ abas ir Austrumeiropas KDP Asociācijas locekles. Pēc Moldovas KDTP līdera Jurija Roškas lūguma tika pārrunāta parlamentārā krīze Moldovā. Šī krīze ielās izvedusi tūkstošus Kišiņevas iedzīvotāju, lai protestētu pret sociālo spriedzi, reformu stagnāciju un augsto korupcijas līmeni valstī.

Moldovas KDTP līderis J.Roška ir viens no progresīvākajiem un populārākajiem politiķiem Moldovā, kurš sabiedrībā tiek atzinīgi novērtēts.

Latvijas KDS ir pateicīga N.Muižnieka kungam par atsaucību un gatavību iedziļināties Moldovas notikumos, tai skaitā arī cilvēktiesību pārkāpumos un savu iespēju robežās veicināt Moldovas iedzīvotāju stāvokļa pozitīvu risinājumu.
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

JAUNĀKIE NOTIKUMI
FORUMS
LEJUPIELĀDE